Terapi Art Fizik Tedavi Merkezi 1. Levent Funda Sok. No:5 Levent / İSTANBUL

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Fizik tedavi toplum içinde herkes için farklı anlamlar taşımaktadır. Bunun sebebi fizik tedavi almış kişilerin farklı tecrübeler elde etmiş olmalarıdır. Fizik tedavi ve rehabilitasyon branşı son derece geniş kapsamlıdır.

Örneğin; Bel, boyun fıtığında uygulandığı gibi, ortopedik kemik veya eklem ameliyatından sonra da veya inme ve felçlerden sonra da uygulanabilir. Kişiye ve kişinin hastalığının dönemine özel tedavi programı gerekir. Egzersiz tedavisi mutlaka içinde yer almalıdır. Çağdaş bir şekilde ve tecrübeli bir ekiple uygulandığında çok iyi sonuçlar vermektedir. Fizik tedavi ve rehabilitasyon ekibinde Fizik tedavi doktoru ve tedavi edilecek konuda tecrübeli fizyoterapistler yer almaktadır. Öncelikle doğru teşhis ve arkasından gelen doğru uygulamalarla hastanın da tedaviye katılımı sağlanır ve tedaviler başarıyla sonuçlanır.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com