Terapi Art Fizik Tedavi Merkezi 1. Levent Funda Sok. No:5 Levent / İSTANBUL

Uzmanlık Alanları

Bel ve boyun ağrıları günümüzün en sık rastlanan sorunlarındandır. 40 yaşa ulaştığında kısa veya uzun süreli bel veya boyun ağrısı çekmemiş insan yok gibidir.

Bu ağrılar sürekli oturarak çalışan insanların, doğum sonrası hanımların, kuyruk sokumu üzerine düşen veya sert bir yere çarpanların büyük sorunudur.

Adından da anlaşıldığı gibi elle yapılan ve yapan kişinin özel eğitimli olmasını gerektiren bir tedavi şeklidir. Boyun, sırt ve bel ağrıları ve tutulmalarda özellikle kullanılır.

Ülkemizde özellikle zayıflama için etkili olduğu düşünülen AKUPUNKTUR, birçok ağrı durumlarında kullanılan, bilimsel olarak etkin ve tamamlayıcı bir tedavi yöntemidir.

Eller, ayaklar ve koltuk altlarında normalden fazla terleme öncelikle sosyal hayatı oldukça olumsuz etkileyen bir durumdur. Çoğunlukla bölgesel terlemede altta yatan sağlık sorunu yoktur.

Fizik tedavi toplum içinde herkes için farklı anlamlar taşımaktadır. Bunun sebebi fizik tedavi almış kişilerin farklı tecrübeler elde etmiş olmalarıdır.

Görüntüleme eşliğinde enjeksiyon tedavileri: Bel, kuyruk sokumu, omuz, kalça eklemi, diz, el ve ayak ağrılarında özellikle son on beş yıldır yoğun şekilde uyguladığım bu tedavileri Ultrasonografi veya Bilgisayarlı Tomografi eşliğinde yapmaktayım.

Spor yapmanın faydalarının sayılamayacak kadar çok olduğunu düşünüyorum. Günümüzde hem sağlık hem hobi amacıyla yapılan sporlar sırasında çeşitli yaralanmalar ortaya çıkabilmektedir.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com